Dovanų kuponas fotosesijai – gera dovana jūsų šeimos nariams, draugams ar kolegoms. Tai ne tik dovana. Tai gera pramoga ir laiko praleidimas fotosesijos metu. Smagu pasijausti gražiai ir ypatingai, įgyti daugiau pasitikėjimo savimi. Ieškote dovanos gimtadienio, krikštynų ar kitų švenčių proga bei norite padovanoti kažką tokio įdomaus, neįprasto ar nepamirštamo? O gal tai siurprizas mylimajam/-ai?

Įsigyti dovanų kuponą galite šioms fotosesijoms:

ASMENINĖ FOTOSESIJA.             

Dovanų kupono vertė – 70 €

ŠEIMOS FOTOSESIJA.             

Dovanų kupono vertė – 70 €

VAIKŲ FOTOSESIJA.             

Dovanų kupono vertė – 70 €

KRIKŠTYNŲ FOTOSESIJA.             

Dovanų kupono vertė – nuo 80 €

Fotosesijos dovanų kupono sąlygos:

1. Fotosesijos dovanų kuponas galioja Kaišiadorių mieste. Norint surengti fotosesiją kitame Lietuvos mieste, papildomai kainuos kuro išlaidos (suderinama individualiai), kurias padengia kupono gavėjas.

2. Dovanų kuponas galioja šešis mėnesius nuo dovanų kupono įsigyjimo dienos.  Dovanų kuponas galioja šešis mėnesius nuo dovanų kupono įsigijimo dienos. Data bus nurodyta dovanų kupone.

3. Įsigijus dovanų kuponą dėl fotosesijos reikia susitarti iš anksto, ne vėliau, nei likus 1 (vienam) mėnesiui iki dovanų kupono galiojimo laiko pabaigos. Kontaktinis telefonas  nurodytas ant dovanų kupono.

4. Dovanų kuponas nėra grąžinamas.

5. Jei dovanų kuponas nebuvo panaudotas arba galiojimo terminas nepratęstas dovanų kupono galiojimo laikotarpiu, jis laikomas panaudotu ir sumokėti pinigai nėra grąžinami.

6. Perkant dovanų kuponą išrašoma sąskaita-faktūra.

7. Jei fotosesijos kaina didesnė nei dovanų kupono vertė, skirtumą sumoka kupono gavėjas.

8. Jeigu fotosesijos kupono vertė yra didesnė nei fotosesijos kaina, skirtumas negrąžinamas.

9. Dovanų kuponai siunčiami gavus apmokėjimą.