Fotosesijos metu stengiuosi, kad vaikučiai jaustųsi natūraliai, todėl neverčiu, kad vaikučiai pozuotų, o gaudau pačius netikėčiausius ir įdomiausius kadrus, kada vaikučiai žaidžia, juokiasi, dūksta… Vaikiškose nuotraukose svarbiausias Jūsų mažylio žvilgsnis, emocijos, šėlionės..

Išankstiniu susitarimu vaikų fotosesija rengiama Jūsų namuose, gamtoje ar kitoje pasirinktoje vietoje. Pasirūpinu fotosesijai reikalingomis dekoracijomis.

Vaikų fotosesija
70.00 €
  • Fotografavimas namuose ar jūsų sutartoje vietoje.
  • Fotosesijų laikas ir detalės derinamos prie šeimos poreikių ir dienotvarkės.
  • 1-2 val. fotografavimo.
  • Ne mažiau 30 retušuotų skaitmeninių nuotraukų įrašytų į DVD laikmeną.
    This is a tooltip for the Personal package.
  • Fotosesijoms naudojamos pritaikytos stilingos dekoracijos.
    This is a tooltip for the Personal package.
  • Originalus, rankų darbo specialiai Jums sukurtas DVD viršelis.

Kaip reikėtų paruošti  vaikutį fotosesijai?

 

Fotosesijoje svarbu, kad apvilkti drabužėliai nevaržytų vaikučio judesių. Drabužėliai turėtų būti kuo žaismingesni. Puikiai tiks  šviesių ar ryškių spalvų drabužėliai. Vaikučiai nemėgsta persirenginėti, todėl aprangą reikėtų suplanuoti išradingai, kad galima būtų pakeisti tik vieną drabužėlio dalį ar kokias detales.. Vaikų fotosesijos metu rekomenduojama turėti mylima vaikučio žaisliuką: meškutį, kaladėles…. Patarimas tėveliams:  dažnai tenka pagelbėti mažyliui atsipalaiduoti  būnant šalia, kartais sudalyvaujant kartu fotosesijoje. Tad, tėveliams taip pat reikėtų turti patogius drabužėlius, spalvas derinti prie vaikučio aprangos.

*Papildoma informacija*

 

* Fotografijos persiunčiamos internetu arba per kurjerį.

* Būtina išankstinė registracija telefonu: 869200442